Instalatérské práce

Nabízíme: generální opravy stávajících rozvodů, montáže nových rozvodů, provizorní rozvody, požární vodovody, rozvody vody v provedení plast, měď i želez, rekonstrukce stoupaček, výměna vodoměrů, veškeré opravy a rekonstrukce vodovodních potrubí, rekonstrukce koupelen, toalet a kuchyní, drobné opravy, poruchy a havárie, dodávka veškerého materiálu, montáže vodovodních baterii, montáže: umyvadla, vany, sprchové kouty, dřezy, pisoáry, vodovodní baterie, závěsné wc a všechny ostatní instalatérské práce.

 • REKONSTRUKCE KOUPELNY

  Rekonstrukce koupelny (standard panelakového bytu) již od 5500Kč. Cena je vč. nového rozvodu vody a odpadní kanalizace do kuchyně.

 • KOMPLETACE KOUPELEN - Standard 

  Montáž zařizovacích předmětů v koupelně (wc,sprchová zástěna pl./sklo, vodovodní bat.,umyvadlo) již od 2000Kč.          

 • KOMPLETACE KOUPELEN

  Montáž zařizovacích předmětů v koupelně (wc,sprchová zástěna pl./sklo, koupelnový nábytek, vodovodní                                                                                                                                bat.,umyvadlo) již od 3000Kč.

 • ČIŠTĚNÍ SPLAŠKOVÉ KANALIZACE

       V případě že se Vám ucpe splašková kanalizace, je zapotřebí ji vyčistit pomocí strojem na  čištění kanalizace které má dosah až 30 mb. 
 • HVARIJNÍ SLUŽBA

      Pohotovostní služba v oblasti instalatérských a topenářských prací je 24 hodin. Příplatek za havarii je 1500 Kč (nevztahuje se na čištění kanalizace).
 

Kontaktujte nás